מנהלים ופנסיה

 לדאוג לעצמנו וליקרים שלנו, לשם כך עלינו לפעול מעכשיו כדי להבטיח את עתידנו, בעיקר כאשר לא נוכל לעבוד יותר למחייתנו.

הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא באמצעות ביטוח מנהלים וקרן פנסיה.

מהי קרן פנסיה?

מטרת קרן הפנסיה היא לוודא כי המבוטח יקבל תשלום חודשי כאשר הוא יגיע לגיל פרישה, והיא אחת מאפיקי החיסכון הפנסיוני הקיימים בישראל. 

הקרנות מיועדות גם לשכירים וגם לעצמאיים, ועצם קיומן מאפשר למבוטח חסכון של חלק מהמשכורת או מהכנסותיו החודשיות כעצמאי.

אנו בבן עמי סוכנות לביטוח  מכירים את היתרונות והסיכונים של קרנות הפנסיה המוצעות בישראל. לכן אנו יכולים להתאים את קרן הפנסיה במיוחד בשבילך, לצרכים הספציפיים שלך. 

אנו מבינים שכל אדם הוא שונה, ולכן מה שמתאים למישהו אחד, לא בהכרח יתאים לאחר. אנו ואתם ביחד נבחן את החלופות השונות, ונבחר ביחד את קרן הפנסיה שתשרת אתכם ואת משפחתכם באופן הטוב ביותר, כך שהעתיד שלכם יהיה מובטח.

ביטוח מנהלים – חושבים על העתיד
כיום המודעות לחסכון לפנסיה הולכת וגדלה, גם בגילאים צעירים. אנחנו ואתם יודעים שכדי שנוכל לשמור בפנסיה על רמת החיים הנוכחית שלנו, עלינו כבר מעכשיו להתחיל לחסוך. לכן בדיוק בשל כך, בגלל שאנחנו חושבים על העתיד, אנחנו חוסכים כבר בהווה, ומבטחים את עצמנו בביטוח מנהלים.

 ביטוח מנהלים - הגנה על העתיד שלנו

ביטוח מנהלים הוא אחד מאפיקי החיסכון הפיננסי ומטרתו היא לדאוג לקבלת פנסיה חודשית בעת ההגעה לגיל פרישה. בנוסף לכך, ביטוח המנהלים כולל גם ביטוח חיים במקרה של מוות או אובדן כושר עבודה ובכך מתקיימת הגנה חשובה למבוטח ולבני משפחתו.

חבילת ביטוח מנהלים צריכה להתאים לצרכים שלכם, ולשלב בין ביטוח חיים וחיסכון לגיל הפרישה. בנוסף, ניתן להוסיף לה ביטוח מפני אובדן כושר עבודה. החבילה מתאימה גם אם אתם שכירים וגם אם אתם עצמאיים. החשיבה על העתיד, תביא להם שקט נפשי בידיעה שאתם מוכנים לכל צרה שלא תבוא.

" ללכת בטוח עם בן עמי ביטוח " 

צרו קשר